Ürün Detayı

EKSTRUDER

Kategoriler: KG SERİSİ

EKSTRUDER

Yardımcı-Extruder:

Yardımcı–Extruder Çok katlı levhayı sürekli olarak extrude eder .Bu eksturizyonda 2 yada daha fazla ekstruder değişik vizkozitedeki plastiklerden oluşan  sabit volümlü eriyik malzemeyi tek ekstruder kafasına taşıyarak materyallarin istenilen forma ulaşmasını sağlar .Kat kalınlıkları ilgili hız ve ölçülerle ayrı ayrı kontrol edilir.

Gıda yönetmeliğine göre ; Geri dönüştürülmüş plastikler gıda ile temas eden madde ve malzeme üretiminde kullanılamaz.Kuzey’in çok katlı ekstruderleri A/B/A levha yapısıyla Geri dönüştürülmüş plastikle paketlenmiş gıdanın temasını engeller.Bu durumu Orjinal hammaddeyi A kısmında (levhanın alt ve üst dış kısmı ) geri dönüştürülmüş plastiği B kısmında (iç kısımda ) birleştirerek sağlar .

 

Plastik Materyal

PET, PS, PP,

Genişlik Aralığı

850-1200 mm

Kalınlık

150 mikrondan 2000 mikrona kadar levha ve çok katlı paneller

Levha Konfigüsrasyonu

7 Kata kadar

Verim

1000 kg/h

 

Vida ve Kovan:

Vida ve kovan Polimeri besleme hunisinden ekstruder çıkışına taşırlar ve eriyik polimeri taşırken istenen ölçüde   proses esnasında karışmasını sağlarlar.

Stabil ve homojen polimer eriyiği elde etmek için nitrasyon çeliği vida ve kovan dizaynı  kullanılır ve kovan uzunluğu seçilen materyale göre  dizayn edilir . Kuzey ekstruderleri sağladığı BİMETAL materyal opsiyonuyla uzun kullanım ömrü sağlarken korozyondan korur .
Vida PTA ile kaplanmıştır ve kaplamadan sonraki proses ikinci yüzeyi gaz nitrasyona uygulamaktır.Dış yüzey ertliği 57-59 HRC ve kaplama kalınlığı 1.5 / 2.
Vida ve kovan metrayali istenilen sıcaklığa getirerek ilerletir.Kuzey vidaları basıncı arttırmak ve metaryelle geniş bir yüzeyde temas ederek daha iyi ısı transferi yapabilmek için ek olarak ana sarmal arasında orta bariyer içerirBu dizayn daha iyi bir akışa ve verimli bir çıkışa yardımcı olur .