Haberler / Blog

Coronavirus (COVID-19)

Coronavirüsünden korunmak için nasıl önlemler alınabilir? Coronavirüsün yayılmasını azaltmak veya enfeksiyondan korunmak için en temel önlem, temel hijyen kurallarına uymaktır. Bunlardan en önemlisi el ..

Devamı
Plasteurasia

http://plasteurasia.com/ PLASTİK MAKİNELERİ Plastik Profil ve Boru Ekstrüzyon Hatları, Kablo Hatları, Lastik ve Hortum Hatları, Plastik Enjeksiyon Makineleri, Plastik Şişirme Makineleri, Pet Şişirme Makineleri, Plastik Film Makineleri, Poşet Kesme ..

Devamı
EKSTRUDER TEKNOLOJİSİ

Kuzey Teknolojisi levha ekstrüzyon hatları ; homojen PP,PS ,PET levhaları geniş kalınlık aralığında termoform uygulamalarında kullanılmak üzere dizayn edilmiştir  Kolay opere edilebilir otomasyon sistemi Termoregülatör sistemiyl ..

Devamı
CMK SERİLERİ

Çelik kesme / Çok istasyon CMK serileri bir ,iki ,üç ve dört istasyonlu olarak gelecek ürün özelliklerine göre dizayn edilmişlerdir CMK serileri bir ,iki ,üç ve dört istasyonlu olarak gelecek ü ..

Devamı
KG SERİLERİ

Yerinde kesme / Tek istasyon KG Serisi devirmeli Thermorom makinaları ileri teknoloji ve geniş şekillme alanı ile yüksek kapasitelere ulaşmaya imkan sağlar .Ayrıca yüksek kesme gücü ile PET ürünlerin üretimine en uygun makina ..

Devamı